Ať vám to dobře šlape

Gelasilk na klouby bez bolesti

Ať už jste mladý sportovec, nebo aktivní důchodce, vždy se vyplatí udělat něco navíc pro své klouby, vazy, svaly, energii… A pohyb je základ. Ale s mírou! Při jakémkoliv pohybu, i při normální chůzi často dochází k mikroskopickým poraněním různých částí kloubů, chrupavek, vazů, šlach, to je běžné opotřebení. Když je ale zátěž větší, je poškození výraznější a hůře se regeneruje.

Větší zátěž kloubů se týká také všech lidí s nadváhou a pochopitelně se zvyšuje i v důsledku stoupajícího věku, kdy se začínají projevovat artrotické změny jak drobných, tak velkých nosných kloubů. Problémy ale nezačínají v době, kdy klouby začnou bolet, otékat, nemůžeme se narovnat, „rozhýbat“… Začínají dlouho předtím, „pracujeme“ na nich o hodně let dříve, než se projeví. A nesouvisí to jen s věkem, nebo s jejich přetížením, ale i s jejich výživou – a to od ukončení růstu kostry. To moc dobře ví sportovci, proto většina z nich pravidelně zařazuje do jídelníčku doplňky stravy na podporu pohybového aparátu. Jedním z nejlepších je GELASILK.

Proto než vyrazíte na turistickou, nebo cyklo dovolenou, přibalte GELASILK.

Charakteristika GELASILKU

Ideální kombinace vybraných složek na podporu a regeneraci kloubů, kostí a chrupavek.

Všechny tyto složky jsou vysoce využitelné organizmem. Jsou přirozenou součástí mezibuněčné kloubní hmoty kloubních chrupavek a jsou nezbytné pro její správnou jedinečnou funkci. Uplatňují se jak v resyntéze organické složky kostí a kloubní chrupavky, tak ve vázání vody uvnitř pojivové tkáně, čímž se udržuje pružnost chrupavek, účinně se tlumí nárazy a klouby se chrání před poškozením.

Další složky zajišťují zdravý vývoj kostí, kloubů, chrupavek, vlasů nehtů a pleti.

Účinky GELASILKU

  • Účinně chrání přetěžovaný kloubní systém
  • Zmírňuje kloubní potíže
  • Zlepšuje pohyblivost kloubů
  • Obohacen chondroitinem sulfátem, který má schopnost vázat vodu uvnitř pojivové tkáně a tím udržuje optimální mechanické vlastnosti a pružnost chrupavky. Voda vázaná chondroitinem ve struktuře pojivové tkáně účinně tlumí nárazy a chrání ji před poškozením.
  • Bonus navíc jsou husté lesklé vlasy, pevné nehty a hebká mladistvá pokožka.

 

Doporučené denní dávkování:

Děti od 12 let, které mají problémy s klouby, nebo rychle rostou 2 tobolky 2x denně nejlépe ráno a večer, zapít vodou

Pro ostatní 2 – 3 tobolky 2x denně nejlépe ráno a večer, zapít vodou

Na sportovní dovolenou přibalte i REVITIN a LINII Exclusive.

REVITIN 365– viz předchozí článek – co platí pro děti, to platí pro ostatní – a dvojnásob.

LINIE Exclusive je ideální jídlo před a při sportovním výkonu. Nezatíží, zasytí na dlouhou dobu, dodá spoustu energie, podpoří svaly a srdce, chrání před volnými radikály. Příprava trvá minutu, chutná skvěle.

PRAEOSTIN – pro muže i ženy nad 40 let pro podporu a ochranu zatížených kostí.

Vaše Lída Treutnerová


← Zpět na blog