Cítit se skvěle ve štíhlejším těle

Pokud jste se rozhodli shodit přebytečná kila, stačí vám dvě věci: odhodlání ke změně a ideální partner, který vás podpoří. Své o tom ví paní Jaroslava, která se svěřila do rukou specializované poradny NUTRA-BONA „Zhubněte s oporou“. S její pomocí získala nejen vosí pas, ale především nastartovala spokojenou a zdravou etapu svého života. Zkuste to také, pomůžeme i vám!

„Zhubnout jsem se pokoušela snad tisíckrát. Držela jsem diety podle různých knih nebo na základě zkušeností kamarádek, nakupovala nejrůznější přípravky, ale nikdy to nešlo tak skvěle, jako s NUTRA-BONOU. Předchozí hubnutí provázelo odříkaní, hlad a s ním spojenou únavu i podrážděnost, přičemž výsledek byl minimální. Zkušenost s přírodními přípravky NUTRA-BONA byla zcela opačná. Netrápily mě pocity hladu, ani chutě na sladké a energie jsem měla více, než předtím. Po pouhém týdnu jsem se dokonce začala cítit lépe než dříve, fyzicky i psychicky,“ vzpomíná paní Jaroslava na počátek svého zeštíhlovacího procesu.

Díky pozitivní změně, přísunu energie, silné vůli a nadšení se jí dařilo snadněji dodržovat všechna doporučení, která dostala ve specializované poradně NUTRA-BONA „Zhubněte s oporou“. Pravidelně užívala výživové doplňky, dodržovala upravený jídelníček a přidala pohyb. Cílem nebyla dieta, ale změna životního stylu, jež jde ruku v ruce s ozdravením celého organismu a trvalým úbytkem na váze.

„Cílem nebyla dieta, ale změna životního stylu“

„Hubnutí je zátěžové období, kdy je třeba podstatně zvýšit přísun vitaminů a živin důležitých pro správný chod organismu. Je důležité mít dostatek vlákniny a bílkovin, dodržovat pitný režim a samozřejmě jíst pravidelně a do polosyta. Mezi zlatá pravidla patří trpělivost, tedy nespěchat, hubnout pomalu a zdravě. Jediné co trvale funguje, je změna životního stylu, nejlépe s podporou odborníků. Na prvním místě je vždy udržení a posílení zdraví,“ radí odbornice na výživu a potravinové doplňky, Ing. Ludmila Treutnerová.

Paní Jaroslava užívala pro snazší a účinnější hubnutí komplexní přírodní výživový doplněk Graciela, díky kterému neměla chuť na sladké. Zdravé zažívání, zvýšení imunity a celkovou péči o střeva zajistil nápoj NutraBona Symba s ß-glukany. Snídani a oběd nahrazovala proteinovým koktejlem Linie Exclusive, který zajistí dostatek všech makroživin i mikroživin a zároveň zabraňuje jo-jo efektu.

„Na prvním místě je vždy udržení a posílení zdraví“

„Poradili mi nejen, jak správně jíst, ale také s výběrem potravin, přípravou jídla tak, aby bylo nízkokalorické a zároveň chutné. Linie exclusive mi nastartovala metabolismus a dodala dostatek živin. Gracielu ve formě pilulky jsem užívala ráno a v poledne. Překvapilo mě, že po ní nemám vůbec hlad ani chuť na sladké. Do pitného režimu jsem zařadila nápoj Revitin 365, který mi dodával potřebné vitaminy a energii. A večer jsem „mlsala“! Nápoj Nápoj NutraBona Symba s ß-glukany jsem si totiž vybrala s příchutí čokolády. Netušila jsem, že doplňky výživy mohou být tak chutné a zároveň účinné,“ pochvaluje si paní Jaroslava.

„Po 14 dnech začaly ubývat centimetry i kila. Za dva měsíce jsem zhubla o 10 kg a v pase jsem štíhlejší o 17cm! Zadek se zmenšil, můj pas má po dlouhé době menší objem než prsa,“ raduje se Jaroslava a vzkazuje: „Je to skvělý pocit! Přála bych to zažít každé boubelce. Najděte v sobě odvahu a začněte! S NUTRA-BONOU budete štíhlejší, zdravější a spokojenější!“

„Netušila jsem, že doplňky výživy mohou být tak chutné a zároveň účinné“

Výsledek je báječný, paní Jaroslava totiž celkově shodila 8,1 kg tuku, přičemž svalová hmota zůstala zachována. Riziko následného jo-jo efektu je tedy z metabolického hlediska vyloučené. Nutno dodat, že úbytek 10 kg za 2 měsíce je velký (obecně doporučujeme max. 4 kg za měsíc). Další 3–4 měsíce je třeba dosaženou váhu udržovat a dále nehubnout, aby došlo ke stabilizaci, kdy se organismus adaptuje na změněné podmínky. Samozřejmě doporučujeme nevracet se k původnímu životnímu stylu,“ radí odbornice Ludmila Treutnerová.

A co vy? Chcete se také cítit skvěle ve štíhlejším těle? Zavolejte nám nebo napište, naši poradci působí po celé České republice.


← Zpět na blog