Cítit se skvěle ve štíhlejším těle

Pokud jste se rozhodli shodit přebytečná kila, stačí vám dvě věci: odhodlání ke změně a ideální partner, který vás podpoří. Své o tom ví paní Jaroslava, která se svěřila do rukou specializované poradny NUTRA-BONA „Zhubněte s oporou“. S její pomocí získala nejen vosí pas, ale především nastartovala spokojenou etapu svého života. Zkuste to také!

„Zhubnout jsem se pokoušela snad tisíckrát. Držela jsem diety podle různých knih nebo na základě zkušeností kamarádek, nakupovala nejrůznější přípravky, ale nikdy to nešlo tak skvěle, jako s NUTRA-BONOU. Předchozí hubnutí provázelo odříkaní, hlad a s ním spojenou únavu i podrážděnost, přičemž výsledek byl minimální. Zkušenost s přírodními přípravky NUTRA-BONA byla zcela opačná. Netrápily mě pocity hladu, ani chutě na sladké a energie jsem měla více, než předtím. Po pouhém týdnu jsem se dokonce začala cítit lépe než dříve, fyzicky i psychicky,“ vzpomíná paní Jaroslava na počátek svého zeštíhlovacího procesu.

Díky pozitivní změně, přísunu energie, silné vůli a nadšení se jí dařilo snadněji dodržovat všechna doporučení, která dostala ve specializované poradně NUTRA-BONA „Zhubněte s oporou“. Pravidelně užívala výživové doplňky, dodržovala upravený jídelníček a přidala pohyb. Cílem nebyla dieta, ale změna životního stylu, jež jde ruku v ruce s trvalým úbytkem na váze.

„Cílem nebyla dieta, ale změna životního stylu“

„Hubnutí je přeci jen pro každého zátěž, je třeba podstatně zvýšit přísun vitaminů a živin důležitých pro správný chod organismu. Je důležité mít dostatek vlákniny a bílkovin, dodržovat pitný režim a samozřejmě jíst pravidelně a do polosyta. Mezi zlatá pravidla patří trpělivost, tedy nespěchat, hubnout pomalu a zdravě. Jediné co trvale funguje, je změna životního stylu, nejlépe s podporou odborníků. Na prvním místě je vždy udržení a posílení zdraví,“ radí odbornice na výživu a potravinové doplňky, Ing. Ludmila Treutnerová.

Paní Jaroslava při cestě za svou vysněnou postavou užívala komplexní přírodní výživový doplněk Graciela, která obsahuje Garcinii cambogia, Guaranu, Citrus aurantium, které přispívají  k podpoře splování tuků a zároveň ke snížení chuti k jídlu. Podporu  imunity zajistil nápoj NutraBona Symba s ß-glukany s probiotiky a prebiotiky, který obsahuje kyselinu listovou, vitamíny B6, B12, C, měď a selen, které podporují správnou funkci imunitního systému. Snídani a oběd nahrazovala proteinovým koktejlem Linie Exclusive, která obsahuje důležité makroživiny (zvýšený poměr bílkovin, sacharidy a tuky) i mikroživin (např. vitamíny A,D,E, C, B1,B2,B6, B12 a další, minerální látky, vápník, hořčík, železo, zinek, chrom 3+ a další, lecithin, kyselina linolová, L-karnitin a další) a zároveň plnohodnotné bílkoviny v dostatečném množství příspívají k předcházení  jo-jo efektu.

„Na prvním místě je vždy udržení a podpora zdraví“

„Poradili mi nejen, jak správně jíst, ale také s výběrem potravin, přípravou jídla tak, aby bylo nízkokalorické a zároveň chutné. Linie Exclusive mi dodala dostatek živin (plnohodnotné bílkoviny, vitamíny A,D,E, C, B1,B2,B6, B12 a další, minerální látky, vápník, hořčík, železo, zinek, chrom 3+ a další, lecithin, kyselina linolová, L-karnitin a další). Gracielu ve formě pilulky jsem užívala ráno a v poledne. Překvapilo mě, že díky účinným látkám (Garcinia cambogia, Guarana, Citrus aurantium), které přispívají k podpoře spalování tuků a snížení chuti k jídlu, nemám vůbec hlad ani chuť na sladké.  Do pitného režimu jsem zařadila nápoj Revitin 365, který mi dodával potřebné vitaminy a energii (vitamín B12, vitamín C, kyselina listová, niacin, riboflavin, hořčík, železo). A večer jsem „mlsala“! Nápoj NutraBona Symba s ß-glukany jsem si totiž vybrala s příchutí čokolády. Netušila jsem, že doplňky výživy mohou být tak chutné a zároveň účinné,“ pochvaluje si paní Jaroslava.

„Po 14 dnech začaly ubývat centimetry i kila. Za dva měsíce jsem zhubla o 10 kg a v pase jsem štíhlejší o 17cm! Zadek se zmenšil, můj pas má po dlouhé době menší objem než prsa,“ raduje se Jaroslava a vzkazuje: „Je to skvělý pocit! Přála bych to zažít každé boubelce. Najděte v sobě odvahu a začněte!“

„Netušila jsem, že doplňky výživy mohou být tak chutné a zároveň účinné“

Výsledek je báječný, paní Jaroslava totiž celkově shodila 8,1 kg tuku, přičemž svalová hmota zůstala zachována. Jo-jo efekt je tedy z metabolického hlediska nepravděpodobný. Nutno dodat, že úbytek 10 kg za 2 měsíce je velký (obecně doporučujeme max. 4 kg za měsíc). Další 3–4 měsíce je třeba dosaženou váhu udržovat a dále nehubnout, aby došlo ke stabilizaci, kdy se organismus adaptuje na změněné podmínky. Samozřejmě doporučujeme nevracet se k původnímu životnímu stylu,“ radí odbornice Ludmila Treutnerová.

A co vy? Chcete se také cítit skvěle ve štíhlejším těle? Zavolejte nám nebo napište, naši poradci působí po celé České republice.


← Zpět na blog