Dejte si kaši! Ale ne ledajakou…

 

Není kaše jako kaše!

Pamatujete se ještě, jak vám maminka, jako dětem dávala prášky, když jste je potřebovali? Propašovala je v kaši, nebo jiné dobrotě.

Připravili jsme pro vás to samé. LINIE LifeActive je kaše jako od maminky, do které jsou propašovány doplňky stravy s 13 biologicky aktivními látkami.

Pět důvodů, proč ji budete milovat:

 1. Zlepší vaši kondici, zvýší aktivitu
 2. Nabije vás energií
 3. Zasytí, zažene hlad a skvěle chutná
 4. Máte ji hotovou raz dva, stačí rozmíchat ve vodě
 5. Nikdy vás neomrzí, můžete ji mít v tisíci variantách s oříšky, semínky, ovocem, javorovým sirupem…, s čímkoliv, co máte rádi.

 

Co LINIE Lifeactive umí?

 • Podpoří dobrou tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, přispívá k přenosu kyslíku z plic do všech buněk lidského těla. Je to tím, že obsahuje UNIKÁTNÍ vysoce vstřebatelné železo v organické formě – fumaran železnatý. Vstřebávání železa navíc zvyšuje vysoký obsah vitamínu C.

Když dodáte v dostatečném množství železo, stoupá vaše výkonnost, klesá neodůvodněný pocit únavy, sníží se pravděpodobnost infekční choroby. Pozor! Ženy jsou ohrožené jeho deficitem jsou mnohem častěji  než muži.

 • Zásobí vás energií na celé dopoledne. Okamžitě vám dodá rychlou energii z medu a cereálií, a tu postupně doplňuje z unikátního disacharidu isomaltulosy (PALATINOSE TM), aniž by se přitom výrazně zvýšila hladina glukózy v krvi (díky nízkému glykemickému indexu a nízké inzulínové odezvě Palatinosy).
 • Sníží „zlý“ LDL cholesterol díky ovesným beta-glukanům. To je důležité proto, aby se snížilo riziko ateroskleróty a tím trombózy, infarktu a mrtvice.
 • Zásobí pořádnou dávkou kyseliny listové, která je důležitá v těhotenství pro vývoj miminka. Spolu s vitamíny B6 a B12 se podílí na přeměně homocysteinu na bezpečný cystein, tím se podle některých zdrojů snižuje riziko aterosklerózy. V LINII Activelife je 100% denní dávky kyseliny listové.
 • Chrání buňky před destrukcí volnými radikály díky přírodnímu antioxidantu z borůvkového extraktu, který má zároveň vliv na normální činnost cévní soustavy (těžké nohy), dobré trávení a stabilizaci hladiny cukru v krvi.
 • Podpoří silnou imunitu, dobrou funkci cév a sníží pocit únavy a vyčerpání, díky vysokému množství vitamínu C.

Víte, že kaši jedli i gladiátoři?

Dokonce byla jejich hlavním pokrmem. Aby byli odolní, měli sílu a dostatek energie. Kdyby tenkrát měli kaši od NUTRA-BONY, bojovalo by se jim ještě snadněji.

Nejste gladiátor? Nevadí! Vždyť kaše byly základní pokrm i našich předků. Oni dobře věděli, že jídlo ve formě kaše se nejlépe tráví a nejlépe se využijí všechny jeho složky.

Tak se vám tento skvělý doplněk stravy ve formě kaše určitě bude hodit o prázdninách. S dětmi, na chatě, pod stanem, na sportovní dovolené, na cestách…. Jako rychlá snídaně, která na celé dopoledne zasytí, nebo jako lehká svačina běhen dne, která zažene hlad. Doporučujeme ji také 30-120 min před náročnější sportovní aktivitou, dodá nezbytnou energii bez pocitu přeplněného žaludku.

Limitovaná edice!


← Zpět na blog