Dejte si kaši! Ale ne ledajakou…

 

Není kaše jako kaše!

Pamatujete se ještě, jak vám maminka, jako dětem dávala prášky, když jste je potřebovali? Propašovala je v kaši, nebo jiné dobrotě.

Připravili jsme pro vás to samé. LINIE LifeActive je kaše jako od maminky, do které jsou propašovány doplňky stravy s 13 biologicky aktivními látkami.

Pět důvodů, proč ji budete milovat:

 1. Díky vitamínům B6, B12, C , kys. listová, železo v organické formě podpoří správnou funkci imunitního systému
 2. Nabije vás energií neboť díky vitamínům B1, B6, B12, C, kyselina listová a pantothenová, niacin , železo v organické formě přispívá k podpoře snížení únavy a vyčerpání
 3. Zasytí, zažene hlad a skvěle chutná
 4. Máte ji hotovou raz dva, stačí rozmíchat ve vodě
 5. Nikdy vás neomrzí, můžete ji mít v tisíci variantách s oříšky, semínky, ovocem, javorovým sirupem…, s čímkoliv, co máte rádi.

 Co účinné látky v LINII LifeActive umí?

 • Přispívají k normální tvorbě a činnosti červených krvinek a hemoglobinu (železo v organické formě, a vitamíny B1, B6, B12),
 • přispívají k normálnímu přenosu kyslíku v těle (železo v organické formě).

Obsahuje UNIKÁTNÍ vysoce vstřebatelné železo v organické formě – fumaran železnatý. Vstřebávání železa navíc zvyšuje vysoký obsah vitamínu C.

Když dodáte v dostatečném množství železo, stoupá vaše výkonnost. U žen je deficit železa mnohem častější než u mužů.

 • Zásobí vás energií na celé dopoledne. Okamžitě vám dodá rychlou energii z medu a cereálií.
 • Ovesné beta-glukany pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu. 
 • Zásobí pořádnou dávkou kyseliny listové, která je důležitá v těhotenství pro vývoj miminka. Spolu s vitamíny B6 a B12 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. V LINII LifeActive je 100% denní dávky kyseliny listové.
 • Borůvkový extrakt Je přírodní antioxidant, který přispívá k podpoře normální činnosti cévní soustavy, trávení a udržení udržení hladiny glukózy v krvi.
 • Podpoří správnou funkci imunitního systému, dobrou funkci cév a sníží pocit únavy a vyčerpání, díky vysokému množství vitamínu C.

Víte, že kaši jedli i gladiátoři?

Dokonce byla jejich hlavním pokrmem. Aby byli odolní, měli sílu a dostatek energie. Kdyby tenkrát měli kaši od NUTRA-BONY, bojovalo by se jim ještě snadněji.

Nejste gladiátor? Nevadí! Vždyť kaše byly základní pokrm i našich předků. Oni dobře věděli, že jídlo ve formě kaše se nejlépe tráví a nejlépe se využijí všechny jeho složky.

Tak se vám tento skvělý doplněk stravy ve formě kaše určitě bude hodit o prázdninách. S dětmi, na chatě, pod stanem, na sportovní dovolené, na cestách…. Jako rychlá snídaně, která na celé dopoledne zasytí, nebo jako lehká svačina běhen dne, která zažene hlad. Doporučujeme ji také 30-120 min před náročnější sportovní aktivitou, dodá nezbytnou energii bez pocitu přeplněného žaludku.

Limitovaná edice!


← Zpět na blog