Jarní restart

 

mládí, detox zdraví vlasy pleť

Velikonoce jsou nový začátek, tak se zbavte všeho starého, toho, co už nechcete.

Třeba jarní únavy, přebytečných kil, nebo unavené pleti, potíží se zažíváním, a možná i blbé nálady…

Zima, inverze, málo světla a pohybu, chřipky, léky a těžší jídla, způsobily, že se v našem těle nakupila řada odpadních látek, které nám nepřidají ani na kráse ani na zdraví. Jak se jich zbavit?

DETOXIKACÍ. Návodů na detoxikaci těla je spousta, každý si může vybrat ten, kterému věří, nebo s ním má dobré zkušenosti.

My doporučujeme šetrnou detoxikaci. Naše tělo má celou řadu přirozených mechanizmů, které umí odvádět škodliviny z těla, které dokáží „ohlídat“, aby se v těle tvořilo méně škodících odpadních látek. Stačí podpořit orgány, které tohle umí, a máte po starostech. Jsou to především játra, ledviny, střeva.

DETOXIKACE, JARO IMUNITA

Základní program DETOXIKACE:

BONAPUR na podporu dobré funkce jater a ledvin

+ NUTRA BONA Symba na podporu správné funkce střev

Správně fungující játra, ledviny a střeva se vám za podporu odvděčí.

  • Toxinů se v těle vytvoří méně a snáze a rychleji se vyloučí. Tak vám nebudou škodit.
  • Vaše tělo bude odolnější, více vydrží, zvýší se imunita, zlepší se nálada i bystré myšlení.

„Uklizené“ tělo funguje mnohem lépe. Budete plni životního elánu, zbavíte se únavy, vše do čeho se pustíte, bude snadnější a úspěšnější, vaše pleť omládne, budete mít lepší náladu a chuť do života.

Víte, kdy je nejvhodnější doba k očistě jater, ledvin a střev? Mezi polovinou února, až polovinou května. Tak neváhejte a začněte hned.

A myslete i na dobrý pitný režim – bez dostatku vody toxiny z těla neodejdou, a dobře dýchejte. Plíce a pokožka jsou také důležité detoxikační orgány.

Produkty programu DETOXIKACE získáte zde: OBJEDNÁVKA

Pro ty, kdo chtějí vědět víc:

Játra jsou centrální laboratoř a biochemická továrna v našem těle. Každý okamžik v nich probíhá asi 500 chemických reakcí. Čistí krev tím, že odstraňují toxické látky rozpustné v tucích, vyrábějí enzymy, hormony, podílejí se na tvorbě krve, skladují sacharidy…a mají ještě mnoho dalších funkcí. Játra nebolí, jejich oslabená funkce se může projevit únavou, slabostí, svěděním kůže….

Ledviny každý den ledviny přefiltrují asi 200 litrů krve. Čistí krev tím, že vylučují z těla většinu toxinů a cizorodých látek, vytvářených v těle nebo těch, které se do těla dostanou potravou či nápoji, jsou to pesticidy, léčiva, potravinářské přísady, apod. Udržují acidobazickou rovnováhu – vylučují z těla kyseliny, například kyselinu sírovou a fosforečnou, vytváří některé hormony.

Střeva mají tolik funkcí, že je těžké všechny vyjmenovat, a řadu z nich možná ještě ani neznáme. Jsou nezbytná pro výživu organizmu, imunitu, dobrou psychiku, vyloučení odpadních látek a toxinů z těla, tvoří se v nich řada enzymů, neurotransmiterů, hormonů, vitamínů, a mají mnoho dalších funkcí.

Co myslíte, stojí za to se o tak důležité orgány pravidelně pečovat?

Produkty programu DETOXIKACE získáte zde: OBJEDNÁVKA


← Zpět na blog