Jsou v LINII levné nebo drahé bílkoviny?

 

PROČ DÁVÁME DO LINIE Exclusive DRAŽŠÍ ŽIVOČIŠNÉ BÍLKOVINY MÍSTO LEVNĚJŠÍCH ROSTLINNÝCH?

(1) Protože chceme, abyste byli v dobré kondici.

Bílkoviny patří k základním složkám potravy.  Abychom si udrželi dobrou kondici, je třeba jejich pravidelný příjem v dostatečném množství a potřebné kvalitě.

Bílkoviny se v našem těle rozkládají na aminokyseliny, až ty může organismus využít. Podle množství a skladby aminokyselin určujeme kvalitu bílkovin. Aminokyseliny jsou potřebné k téměř každé metabolické reakci, která v našem těle probíhá. Živočišné a rostlinné bílkoviny se ale liší svým aminokyselinovým spektrem. Zatímco živočišné bílkoviny obsahují kompletní spektrum a vyvážený poměr všech 20 typů esenciálních (základních) aminokyselin, ty rostlinné obsahují některých typů esenciálních aminokyselin podstatně méně, nebo téměř žádné.

Výhodou rostlinných bílkovin pro výrobce je jejich cena, která je výrazně nižší, než je cena živočišných bílkovin. Ušetří a mají vyšší zisky.

(2) Protože pro vás chceme to nejlepší!

Na samém vrcholu pyramidy kvality bílkovin jsou vejce a mléko, uprostřed maso (plnohodnotné bílkoviny) a na konci luštěniny, obiloviny, brambory (neplnohodnotné bílkoviny).

Bílkoviny v LINII Exlusive jsou ty nejkvalitnější – z vajec a mléka.

(3) Protože chceme, abyste si pochutnali!

Sami vyzkoušejte a porovnejte proteinový nápoj s živočišnými a rostlinnými bílkovinami. Rozdíl poznáte okamžitě!

 


← Zpět na blog