Newsletter duben 2017

Dnes v mailingu najdete:

 • Velikonoční tip
 • Měsíční školení v sobotu 22. 4. 2017 v Praze – v novém atraktivním formátu.
 • Regionální akce
 • O nové limitované edici LINIE Exclusive je rozhodnuto
 • Poděkování

Velikonoční TIP

Velikonoční jídelníček nebývá příliš skromný a už vůbec ne dietní. Ale co, hřešit se občas musí……. Pomůže, když podpoříte svůj zažívací trakt, aby nápor lépe zvládl. Na to je dobrý GASTRONUT. Berte před každým těžším jídlem 2 tobolky, které vám pomohou jídlo bez potíží dobře strávit. Trávicí enzymy z GASTRONUTU vše správně rozštěpí, bylinné extrakty pomohou žlučníku zvládnout i tučnější jídlo, minerály nedají šanci pálení žáhy a unikátní patentované fosfolipoproteiny si poradí i s agresivnější potravou (např. alkoholem) a ochrání vnitřní stěnu žaludku. Velikonoční dobroty si tak vychutnáte bez potíží. Po Velikonocích se ale vraťte ke zdravé stravě, protože dlouhodobě by velikonoční režim vaše tělo nezvládlo ani s Gastronutem.

A nepřestávejte s detoxikací. Je pravda, že naši předci naplánovali „detoxikační“ půst jednou za rok na 40 dní, ale to ještě nevěděli, co my, jejich potomci jednou budeme jíst, pít, dýchat. Určitě si neuměli představit, jak málo se budeme hýbat a jak budeme vystresovaní. Co stačilo jim, to nám dnes už nestačí. Proto v detoxikaci pokračujte i po Velikonocích, celkem nejméně 60 dní. Detoxikovat se ovšem musí šetrně – odborně se tomu říká fyziologicky. Nevhodné detoxikační metody mohou spíše ublížit než prospět. Fyziologická detoxikace funguje tak, že podpoříme detoxikační orgány a tělo si pomůže samo – jednoduše řečeno.

Pro šetrně vyčištění těla nám funguje NUTRA-BONA symba s β-glukany, BONAPUR a REVITIN 365. Zkuste to!

Na vaše přání toto téma ještě zopakujeme na školení 22. dubna, a rozšíříme ho pro vás o další zajímavé informace a tipy. Přednášet bude odbornice na slovo vzatá, paní RNDr. Dana Nováková. Více o ní najdete v informaci o školení. Tak přijďte!

MĚSÍČNÍ ŠKOLENÍ v sobotu 22. 4. 2017 v Praze

Podrobný program najdete v kalendáři akcí nebo když kliknete zde

 • Uslyšíte špičkového odborníka, známého z TV, z médií a odborných konferencí, paní Dr. Danu Novákovou, která vám dá další tipy nejen na jarní restart.
 • Nová kosmetická řada – co si přejete? Seznámíme vás s výsledky dotazníkové akce.
 • To se jinde nedozvíte: Okénko do zákulisí medicíny a zdravého životního stylu: Rizika císařského řezu? Detoxikace půsty, dietami, hydrokolonterapií, chlorellou?
 • Okénko do psychologie: Jak poznáte na první pohled, že váš partner (kolega, prodejce,…) nemluví pravdu?
 • Máte sedavé zaměstnání? A víte, jak vypadá „bleskový tréning“, v kanceláři? Klíčový trenér DEXTER Academy, personální kouč a terapeut Martin Hojda vám ukáže jak na to! Třeba hned po obědě vám během několika minut předvede, jak se rychle dostat ze stavu podřimování do plně vědomé aktivity.
 • Pro NUTRA-BONA partnery: Představíme vám design vašich nových vizitek a pár dalších vychytávek, které vám usnadní život.
 • A samozřejmě klasická témata o produktech a obchodních možnostech.

Kdy a kde se sejdeme?
Začínáme v sobotu 22. 4. 2017 v 10 hodin. Celý program trvá do 16:00 hodin. Zájemcům i poté rádi zodpovíme dotazy, na které se nedostalo.

Vstupné na školení je 500 Kč. Přiveďte s sebou hosty! Vaši nezaregistrovaní hosté mají vstup zdarma. Mohou si vyzkoušet, jak se jim bude v NUTRA-BONĚ líbit.

Svá místa si rezervujte na info@nutrabona.cz. V případě, že dojde ke změnám rezervace, prosíme o zprávu předem, abychom mohli správně připravit pohoštění, případně umožnit vstup dalším zájemců.

REGIONÁLNÍ AKCE

VÁCLAVOVICE 3. 4. 2017: „VĚK NEROZHODUJE – KAŽDÝ SE CHCE CÍTIT DOBŘE“.

Co k tomu potřebujeme nejvíc? ZDRAVÍ.
Co pro to můžete sami udělat, to se dozvíte ve Václavovicích.

Znáte někoho, koho trápí špatné spaní, různé záněty v těle, nefunkčnost střev, žaludku, problémy s pohybem – bolest kloubů či podobné neduhy?

Tak je pro něj tato přednáška jako ulitá. Pozvěte ho do Obecního úřadu Václavovice, Kulturní místnosti v 1. patře, dne 3. dubna. 2017 v 17 hodin.  Adresa je Obecní 130, 739 35 Václavovice.

Přednáší Ing. Lída Treutnerová

Přihlašujte se a v případě dotazů se obracejte na Evu Murasovou, tel. 736 149 435 nebo mailem na murasova.eva@seznam.cz.

ŠENOV 4. 4. 2017: „ZDRAVÍ NENÍ ŽÁDNÁ NÁHODA“.

Je hodně způsobů jak si ho udržet. Prozradíme vám, co funguje nám – už 25 let. Možná budete překvapeni, jak snadné to je. Přijďte!

Přednáší paní Ing. Ludmila Treutnerová, jednatelka firmy NUTRA-BONA.

Přednáška se koná dne 4. dubna 2017 v 17 hodin v Restauraci Na Lapačce v Šenově.

Přihlašujte se a v případě dotazů se obracejte na Marcelu Srovnalovou, tel. 725 582 425 nebo mailem na MarcelaSrovnalova@seznam.cz.

JE ROZHODNUTO,

limitovaná edice vašeho oblíbeného výrobku, který jsme slíbili v minulém mailingu je vybrána.

Vybírali jste z těchto chutí: jahoda, jahoda-jogurt, banán, karamel, tiramisu.

Někteří z vás už ví, že se jedná o LINII Exclusive. A jaká je vybraná chuť limitované edice?

VÍTĚZEM JE TIRAMISU

Všichni testující se shodli na tom, že je výborná! Na školení 22. dubna ji ochutnáte a představíme vám LINII Exclusive úplně jinak, než jste zvyklí. Přijďte. Také si ji budete moci jako první hned na místě zakoupit.

PODĚKOVÁNÍ

Za vyplnění dotazníku,

Dostali jsme od vás množství tipů, které produkty na péči o tělo vás zajímají. Váš zájem nás moc potěšil, až překvapil! J Moc děkujeme za spolupráci. Podle vašich přání začneme vybírat ty nejlepší produkty podle vašich doporučení – pro vás. Už se na to moc těšíme. J

PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE

Václav Vojtěch za NUTRA-BONA tým


← Zpět na blog