Newsletter květen 2017

Milí kolegové, přátelé a příznivci NUTRA-BONY,

představte si, že v některých oblastech se v 16 století v souvislosti s oslavami pod májkou mládenci a na vdavky připravené dívky do párů losovali nebo dokonce dražili. Alespoň tak o tom píše kronikář Sebastián Frank. To bych tedy o ty staré zlaté časy nestál! Raději se pojďme věnovat přítomnosti, ta je o mnoho pěknější.

Připravil jsem pro vás stručný přehled témat na květen 2017. Pokud vás něco zaujme, podívejte se na odkazy, ty vedou na náš web a na Facebook, tam je více informací

Takže začínáme ….

KVĚTEN – MĚSÍC LINIE

Květen je měsíc superpotraviny LINIE Exclusive. Proto jsme superpotravinám věnovali článek na našem blogu. Jmenuje se „7 nejoblíbenějších superpotravin„. Možná vás to bude zajímat.

Kolem LINIE se točí i akce na květen „1000 bodů navíc“ a LINIE je i těžiště u obou našich setkání v květnu. Čtěte až do konce!

Zajímá vás nový pohled na LINII Exclusive, který možná ještě neznáte? Sledujte náš blog, příspěvek s názvem „Smoothie, které dává smysl“ pro vás na základě vlastní zkušenosti napsala Lída Treutnerová.

SEMINÁŘE A SETKÁNÍ

V sobotu, 20. 5. 2017 pořádáme dvě setkání.

Jedno je v Semilech s hostem Lídou Treutnerovou, druhé je obchodní workshop v Praze s Václavem Vojtěchem. V obou se bude mimo jiné mluvit o LINII. V Semilech o tom, jak ji využít pro své zdraví a obohacení jídelníčku, v Praze o tom, jak ji prodávat. Popis obou setkání najdete v sekci Kalendář akcí.

 

 

 

A ještě jednou k seminářům a setkáním. 17. 6. 2017 se v Praze koná poslední celostátní seminář před prázdninami. Během prázdnin se budou konat individuální regionální setkání. Po prázdninách, 23. – 24. 9. 2017, se sejdeme na dvoudenní sportovně – společenské akci v Mikulově, v prestižním hotelu Tanzberg a v tom nejkrásnějším sklípku v Mikulově – ve vinném sklípku pod Kozím hrádkem. Sledujte nás a rezervujte si čas v kalendáři. Přihlaste se včas, předběžné přihlášky přijímáme už teď a bohužel, počet míst je omezen. Ale kdo dřív přijde, ….. A už se na vás těšíme!:-)

AKCE NA KVĚTEN

Zamlouvat se vám bude akce na květen – dárek v hodnotě 1000 osobních bodů. Rozhodně se podívejte, co vše z ní můžete pro sebe mít. Akci najdete rovněž na blogu.

LINIE Exclusive, příchuť tiramisu

je doplněna na webu v produktech i na objednávkovém seznamu na www.nutrabona.cz/objednavka . Stačí jen klik a nová lahodná chuť je vaše. A v kombinaci s 1000 extrabody chutná ještě lépe. 🙂

Prosba na všechny „parťáky“ a spolupracovníky

Prosím, sledujte nákupy vašich členů ve struktuře a dejte nám vědět, pokud se někdo kvalifikuje na vyšší pozici, ať nákupy nebo kvalifikačními balíčky. Děkujeme!

Užívejte si května, a těšíme se s vámi na shledání při některé z akcí NUTRA-BONA.

Za tým NUTRA-BONA váš Václav Vojtěch


← Zpět na blog