Ohlédnutí za roadshow 2020

Od začátku to bylo téměř dobrodružství. Na jedné straně bylo riziko v souvislosti se začínajícím koronavirem a na druhé touha vědět, jak se co nejvíce přirozeně chránit posílením imunity. To nám přišlo důležité. I přes značná omezení, jsme se rozhodli do toho jít.

Naše cesta začínala v Praze a hned se nám potvrdilo, že letos je zájem opravdu obrovský. Skoro jsme se nevešli. Když jsme pak byli na cestě k druhé zastávce na severní Moravu, zastihla nás zpráva, že na akcích může být maximálně 100 lidí. Protože roadshow začínala již za pár hodin, bylo problematické ji odvolat. Tak jsme to riskli a klaplo to. Bylo nás opravdu hodně, ale do limitu jsme se vešli. 

Další den následovalo Brno. Školní zařízení, kde roadshow tradičně pořádáme, už bylo zavřené. Obvolali jsme tedy organizátory s tím, že navrhujeme akci zrušit. Ti ale bleskově sehnali náhradní prostory, informovali všechny pozvané a nakonec jsme se přeci jen sešli, i když v menším počtu. Rozhodně to stálo za to, všichni byli moc prima. Odvolat jsme bohužel museli akci v Semilech. Tam se rádi vypravíme, jakmile to bude možné. A těšíme se. Informace o nové Symbě jsme pro vás zatím alespoň shrnuli do mailu. Kdo ho nedostal a zajímá se o tuto novinku, ozvěte se. Rádi ho pošleme dodatečně.

Velice děkujeme vám – organizátorům, kteří jste akci v této náročné době zajišťovali a povedlo se vám to víc než skvěle. Jste úžasní. 

Děkujeme samozřejmě i všem, kteří jste přišli, váš zájem na všech místech překonal naše očekávání. Byli jste moc prima a bylo nám s vámi dobře. Děkujeme i  za důvěru, kterou nám dáváte již 27 let, stále budeme dělat vše pro to, abychom si ji udrželi. Moc si vážíme vás všech, kteří spoléháte hlavně na sebe a sami aktivně podporujete své zdraví a řídíte svůj život. 

 

Za celý tým Nutra-Bony vám přeji hlavně pevné zdraví. Držte se, společně to zvládneme.

Vaše Lída Treutnerová

 


← Zpět na blog

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x