Oslavte s námi Den matek… Jak? Jahodově!

Vzdejme společně hold všem mámám a babičkám. Ideálně limitovanou edicí oblíbeného koktejlu NUTRA BONA Symba s β-glukany s chutí jahod, který jsme připravili právě pro tuto mimořádnou příležitost.

Jak víte, tento lahodný koktejl podporuje optimální střevní mikroflóru a představuje exkluzivní péči, kterou můžete střevům dát, ať už jsou vaše, vaší mámy nebo celé rodiny. Nenapadá nás lepší dárek: na jahodové Symbě si maminka pochutná, a ještě podpoří své zdraví – její pleť zkrásní (riboflavin, biotin, vitamín C, niacin, zinek), imunita posílí (kyselina listová, vitamíny B6, B12, C, zinek, železo, měď a selen) a zavládne dobrá nálada. Takže vlastně odměníte celou rodinu. No není to skvělé?

Symbu s jahodou vyrábíme pouze jednou ročně, tak neváhejte a objednávejte, než dojdou zásoby!

Jahodové mámení

Milujeme jahody. Proto pro vás máme tip na báječný koktejl, kterým osvěžíte tělo i mysl. Využijte žhavou nabídku a objednejte si limitovanou edici NUTRA BONA Symba Jahoda.

probiotika, prebiotika, imunita, zdraví, střevaJak na to?

• Dejte do vysoké sklenice dvě lžičky NUTRA BONA Symba Jahoda a dvě lžičky Nutrathin Vanilka.

• Zalijte vodou a důkladně promíchejte.

• Můžete popíjet s pár kostkami ledu nebo rozmixované s jahodou a banánem.

• Pro fajnšmekry doporučujeme přidat mátu, strouhaný kokos nebo čokoládu. A pak už si nechte koktejl rozplývat na jazyku…

Májová akce

Protože vás máme rádi, máme pro vás ještě jednu specialitu: Májovou nabídku, díky které můžete získat Nutrathin za pouhých 199 Kč (ušetříte až 272 Kč). Ke každé faktuře za 2000 bodů získáte jeden zvýhodněný Nutrathin. Akce platí od 8. do 17. května 2019. Tak neváhejte!

Mohlo by vás zajímat:

3 důvody, proč pečovat o svá střeva

Víte, jak nakrmit mozek, aby lépe fungoval?

Tajemství věčného mládí: Antioxidanty

 

Sledujte nás také na Facebooku, kde najdete naše akce a inspiraci.


← Zpět na blog