Chcete mít klouby v kondici po celou zimu? Tak si dejte Gelasilk!

Lyže, běžky nebo prostě jen příjemná procházka mají jedno společné pohyb ve spojení s chladným počasím je zvýšená zátěž pro vaše klouby i pro vaši pleť. Dopřejte si přírodní doplněk stravy s vysoce vstřebatelnými kolagenními peptidy. Tak nejlépe připravíte své klouby na zimu!

 

Péči o klouby není radno podceňovat

Základním předpokladem pro zdravé klouby je samozřejmě správná životospráva. Pravidelný pohyb a pestrá strava jsou základ. Zásadní je také dostatečný příjem vitamínů a minerálních látek. Pro klouby a kosti jsou obecně nejvíce prospěšné vitamíny A, C, D, K2 a minerály zinek, bór, vápník a hořčík. A pokud navíc přemýšlíte, že byste i před zimou mohli nějaké to kilo shodit, vaše klouby vám za to jistě poděkují.

 

Poznejte superhrdinu

 Svěřte svoje klouby do rukou superhrdiny – Gelasilku. Obsahuje vysoké množství hodnotných naštěpených kolagenních peptidů – nejlépe biologicky využitelné formy kolagenu a chondroitin žraločího původu. Ty jsou spolu s dalšími mikroživinami (L-cystinem, vitamíny A, C, D, K2 a minerály zinkem, bórem, vápníkem a hořčíkem) nezbytné pro „výstavbu“, ochranu a regeneraci kloubů, vazů i šlach.

 

Kvalitní kolagen je hotový elixír mládí

Díky obsahu vysoce vstřebatelné formy kolagenu a dalším speciálním živinám je Gelasilk účinný pomocník pro vaši krásu. Blahodárný vliv má na vlasy, nehty a pleť (bór, zinek). Takže ať už potřebujete posílit namáhané klouby, mít pružný mladistvý krok, nebo si chcete dát přes zimu pořádně do těla, či prostě chcete vypadat mladší, než ve skutečnosti jste, svěřte se do rukou našeho superhrdiny. Doplněním potřebného množství kvalitní kloubní výživy získáte základ pro krásné vlasy a nehty (bór, zinek), a především pevné a pružné klouby (vitamín B1, C, bór, zinek) připravené na zimní radovánky!


← Zpět na blog