Rekordní přírůstek na váze!

Prý o Vánocích přibereme v průměru 3 kg. Někdo víc, šťastlivci třeba méně. Prý sníme asi tak 1 kilo vánočního cukroví. Víte, že abychom spálili jen to cukroví, museli bychom běhat přibližně 9 hodin?

Přemíra cukru, množství živočišných tuků, alkohol – tím vším získáme nejen nové tukové polštáře, ale i více cukru v krvi, vyšší cholesterol, vyšší tlak, ve střevech nám přibude více kvasinek a hnilobných bakterií, a chudáci naše játra, ta dostala zabrat….

To zní jako horor!

Nebojte, receptů jak se s tím vypořádat je spousta. My vám teď poradíme, jak vám pomůže NUTRA-BONA zbavit se pár kil tuku a ještě si zlepšit zdraví a kondici.

Vsaďte na úspěšné trio LINIE Exclusive + GRACIELA + BONAPUR!

LINIE Exclusive nastartuje váš metabolizmus. Hubnutí urychlí tím, že budete lépe spalovat tuk. Usnadní zhubnutí tím, že vás zasytí, sníží chuť k jídlu a odstraní chuť na sladké. Hubnout budete tuk, vaše svaly LINIE chrání a podporuje – chrání vás tak před tím, aby se kila, kterých jste se zbavili, znovu vrátila. Zlepší vaše zdraví tím, že sníží „zlý“ cholesterol a posílí imunitu.

GRACIELA vás chrání před únavou, která je při hubnutí častá. A víte jak? Tím, že spaluje tuky z vašich tukových polštářů a dělá z nich energii. Tím zabijete dvě mouchy jednou ranou.

BONAPUR pomůže zvládnout vašim játrům a ledvinám vypořádat se s tím, co jste pro ně o svátcích připravili. Musely pracovat nejméně 3x více, než jindy. Za to si přeci zaslouží trochu péče navíc. Odmění se vám tím, že z vašeho těla pomohou odvést to, co do něj rozhodně nepatří. Budete se cítit mnohem lépe, a ještě se vám bude lépe hubnout.

Rozhodněte se správně. A začněte hned.

Přeji vám všem šťastný začátek nového roku, ať je celý 2018 ještě lepší než 2017 🙂

Vaše

Lída Treutnerová


← Zpět na blog