Svatá trojice v péči o pleť

Pokožka věrně zrcadlí náš vnitřní stav a jakákoli nerovnováha v těle se dříve či později projeví na povrchu, často ve formě akné, ekzémů či zánětlivých vřídků. Jak si udržet krásnou pleť?

1. Pročistěte ji hloubkovou detoxikací

Proces detoxikace harmonizuje organismus odstraněním hnilobných bakterií, kvasinek a plísní, čímž významně zlepšuje čistotu pleti. Mírní projevy alergií, akné, ekzémů, dermatitidy a usnadňuje hojení. Navíc zajišťuje obnovu mladých buněk pokožky.

2. Využijte moc antioxidantů

Náš organismus se nestíhá přizpůsobovat rychlým změnám životního prostředí, a to nám způsobuje mnoho obtíží. V těle se působením různých škodlivin, stresu a konzumací nekvalitních potravin uvolňují volné radikály, které způsobují zvýšenou únavu a předčasné stárnutí. Účinnou zbraní jsou antioxidanty, které regenerují buňky a chrání je proti zánětlivým procesům.

3. Zpevněte pleť kolagenem

O blahodárných účincích kolagenu na naši pleť dnes již nikdo nepochybuje. Kolagen zpevňuje a zvláčňuje pokožku, omezuje tvorbu vrásek, zlepšuje růst a kvalitu vlasů i nehtů, snižuje riziko vzniku křečových žil, praskání cévek a také působí proti nevzhledné celulitidě a striím.

Zvolte správnou nutriční kosmetiku

Dodá tělu potřebné látky a je zároveň mnohonásobně levnější, účinnější a přirozenější prevencí před vážnějšími onemocněními než případná léčba. Začněte s očistou střev a obnovou zdravé střevní mikroflóry. Zařaďte do stravy či pitného režimu přípravky s antioxidanty, které tělo chrání proti volným radikálům. A kombinací kolagenních peptidů maximalizujte regenerační moc vlastního těla a nastartujte jeho samočistící proces.


← Zpět na blog