Všechno jednou končí

Ideální v každém věku

Už jen posledních 5 dní – můžete získat 1000 osobních bodů jako dárek k nákupu 3 LINIÍ Exclusive!

Co vám to přinese?

Ať už LINII znáte a chcete se výhodně předzásobit nebo neznáte, a chcete se seznámit s nejkomplexnější „superpotravinou“ na trhu – v každém případě je to dobrý nápad:

Navíc tisíc bodů do provizí.

Chcete nakupovat ještě výhodněji ve věrnostním programu? Třeba místo marže 10% mít 35%? Nebo místo 35% celých 50%? Potom využijte 1000 bodů ke zvýšení kvalifikace a tím získáte trvale nižší ceny, za které výrobky nakupujete.

A to nejlepší na konec:

LINIE® Exclusive je pro každého. Jako SUPERPOTRAVINA s 32 aktivními složkami obsahuje vše, co tělo denně potřebuje! Je nutričně vyvážená a přitom lahodná. Obsahuje jen čisté přírodní živiny bez jakýchkoliv balastních nebo nežádoucích látek.

Hodí se vám, když nemáte času nazbyt, je stokrát lepší než fastfood, „hotovky“, bílé pečivo a další bílé „jedy“, které jsou často příčinou únavy, špatné fyzické kondice a nejrůznějších zdravotních potíží.

Příprava je mimořádně jednoduchá, rychlá a pohodlná. Na dlouho vás zasytí, zažene chutě a zrychlí metabolizmus. Nabije vás energií, hlídá svůdné křivky a podpoří i zdraví.

Pravidelně ji používají lidé nejrůznějších profesí a koníčků, od sportovců, manažerů, lékařů, umělců, lektorů, účetních, přes řidiče, piloty, …  Jednoduše všichni, kteří se musí dobře koncentrovat, mít dost energie a musí dobře hospodařit s časem. A také ti, kteří chtějí zhubnout, zbavit se tukových polštářů, nebo si jen udržují hezkou postavu.

Jak můžete LINII® Exclusive nejlépe využít?

  • Připravte si ji každý den buď k snídani – nejlepší je koktejl nebo smoothie s LINIÍ, jako výživnou svačinku nebo s ní nahraďte hlavní jídlo – nejlépe večeři (protože po „normální“ večeři se přibírá nejvíc).
  • Připravte si ji, když jste na cestách, při sportu, na výletech. Stačí doplnit vodou a kvalitní jídlo je hotovo.

Máte ještě další otázky k LINII? Tak se zeptejte na info@nutrabona.cz. Ale pospěšte si, akce končí ve čtvrtek, 25. 5. 2017.

Váš Václav Vojtěch


← Zpět na blog