Letní škola lídrů – 3. běh – již proběhlo 13.8.2016

Reakcí na zájem o Roadshow léto 2016 je Letní škola lídrů NUTRA-BONA. Je určena těm, kteří chtějí pracovat na osobním rozvoji, nebo se rozvíjet ve směru obchod a marketing. Koncepce je rozvržena do třech běhů, v každém je stručné shrnutí předchozí části + nadstavba, takže do Letní školy lze vstoupit i ve třetím běhu.

Letní škola Lídrů bude v Praze ve firmě (Hořejší nábřeží 23, Praha 5) a obsahuje bloky Excelentní obchodník, Leadership vedení týmu, architekt vlastního života a probíhá v těchto termínech:

 • 18. a 19. 6. 2016 (proběhlo)
 • 16. 7. 2016 (proběhlo)
 • 13. 8. 2016, od 10 hodin.

Témata pro všechny tři běhy

 1. Psychologie prodeje – Jak si vypracovat vhodný SEBEOBRAZ a SEBEDŮVĚRU, které Vám dají schopnosti poradit si v každé prodejní situaci
 2. Rozvoj osobních schopností – jak vybudovat neotřesitelnou sebedůvěru, optimismus a duševní postoj, který Vám umožní uplatnit strategickou zbraň – Vaší osobnost!
 3. Osobní strategické plánování – nástroj na dosahování týdenních, měsíčních výsledků, který Vás posune mezi vrcholové obchodníky.
 4. Jak hledat potenciální zákazníky – Zjistíte jak hledat kvalifikované zákazníky na současném trhu. Zákazníci, kteří mají právo i peníze na to, aby Váš produkt nebo službu koupili.
 5. Jádro prodeje – Dozvíte se jak vztahy a atmosféra důvěry mezi Vámi a vašimi zákazníky jsou důležité a rozhodující pro každý obchod.
 6. Inteligentní Síla Duplikace – Systematičnost jako nástroj k násobení finančního efektu. Není podstatné, co říkáte ale to co s lidmi děláte. Vaše síť nese stopy DNA Vaší osobnosti.
 7. Jak motivovat lidi ke koupi / spolupráci – jak určit klíčové podněty které zapříčiňují, že klient koupí. Dozvíte se něco o motivaci a roli nespokojenosti při rozhodování o koupi.
 8. Jak dělat účinné prezentace – Jak určit nejnaléhavější zákazníkovu potřebu, kterou právě Vás produkt uspokojí. Zákazník neovládne svou touhu koupit.
 9. Koncovka prodeje – Jak získat zákazníka, aby koupil právě u Vás, Jak rozlišit a zvládnout různé typy dotazů. Jak řešit námitky proti ceně.

Cílem je nejen teorie, ale hlavně praktický trénink, při kterém zažijete práci jak na rozvoji Vaší osobnosti, tak získáte návod, jak získávat nové partnery, lídry ve vaší síti.

Tento projekt, výběr a výchova nových lídrů, se bude od podzimu pravidelně opakovat. Jeho pilotní verzi „Letní školu lídrů“ na všech třech termínech za vás tentokrát uhradí NUTRA-BONA. Počet účastníků je omezen na 18.

Přihlašujte se mailem na projektzdravi@nutrabona.cz nebo přes skupinu Projekt zdraví – rozvoj a obchod na Facebooku