Předvánoční setkání na aktuální téma DOBRÉ ZAŽÍVÁNÍ 30. 11. 2017 od 18 hodin

POZVÁNKA

na předvánoční setkání do NUTRA-BONY na AKTUÁLNÍ TÉMA: ZAŽÍVÁNÍ.  

Dobré jídlo je zážitek a radost. A k tomu patří dobré trávení.

Proč?

Protože dobré trávení nám přinese lepší imunitu.  Ta nás chrání před takovými „útočníky“, jako jsou viry, bakterie, toxiny. Ale to není vše.

Taky nám přinese více energie, kterou potřebujeme pro práci i pro rodinu. Zvýší naši odolnost proti stresu a zlepší náladu. Dá dobrý pocit ze zdravé a hebké pleti, z toho, že dobře vypadáme…

A to pořád není všechno!

Připravili jsme toho pro vás mnohem víc. Třeba vám prozradíme, jaké jsou nejnovější trendy v péči o zažívání. To si v běžných časopisech nepřečtete, o tom zasvěceně přednášejí odborníci na vědeckých konferencích. A my jsme tam byli za vás!

Takže, pokud si chcete lépe užít života a připravit se na svátky něčím, co dává smysl pro vás i vaši rodinu,

PŘIJĎTE 30. listopadu 2017 do NUTRA-BONY, na Hořejším nábřeží 23, v Praze 5. Začínáme přesně v 18 hodin.

Setkání je zdarma. Čeká vás i malé pohoštění. Přiveďte s sebou kohokoliv z rodiny, nebo své kamarády, zkrátka ty, kteří se chtějí nakazit předvánoční pohodou a udělat něco pro své zdraví nebo lepší životní styl.

Při setkání si můžete prohlédnout i výstavku nádherných vánočních dárků. Třeba vám ještě nějaký schází. A když k tomu vyhrajete jednu z hodnotných cen jako je víkendový pobyt pro dva, tak budou Vánoce perfektní.

Přihlaste se ještě dnes!

Potěší nás, když nám mailem na info@nutrabona.cz dáte předem vědět, s kolika hosty máme počítat. Nebo telefonicky na +420 725 847 257, nebo +420 608 983 803. Na těchto číslech vám zodpovíme i vaše dotazy.

Jak nás najdete?

Jednoduše v centru Prahy. Metrem B nebo tramvají k Andělu. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat na bílých pruzích třeba v ulici Na Bělidle, nebo Svornosti.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vaše Ludmila Treutnerová