Příbor – NEUROSIL Roadshow 2016 13.10.2016, 17.30

NEUROSIL pro „pevné“ nervy a dobrý spánek
se 13 účinnými látkami

se představí na podzimní Roadshow NUTRA-BONA.

dama-neurosil-kr

Mám velkou radost, že vás právě v tuto dobu – v říjnu, kdy příjemné léto je definitivně pryč, přichází zima, prodlužuje se noc a sluníčko nás potěší jen občas, můžeme podpořit tím, co vnese do vašeho života více klidu, radosti a optimizmu.

Myslíte, že trochu přeháním? Není to tak. Vědci zjistili, že u většiny lidí není nejčastější příčinou stresu, nervozity a špatného spaní pracovní vytížení, traumatická událost nebo finanční potíže. Ve skutečnosti to je TRVALÁ NESPOKOJENOST S VLASTNÍM ŽIVOTEM – to, co se nám „odehrává v hlavě“. A to úzce souvisí s naším zdravím, kondicí a vitalitou. Jak to funguje a co pro sebe můžete udělat, to vše se dozvíte na roadshow. Je to snadnější než se vám dnes může zdát. Přijďte se sami přesvědčit!

Co na vás čeká na této Roadshow?

Chceme vás inspirovat na vaší cestě ke ZDRAVÍ. Protože „zdraví“ není jen klišé, je to nejvyšší hodnota, a udržet si ho, to má pro každého člověka zásadní význam.

Představíme vám nového významného člena rodiny NUTRA-BONA – luxusní přírodní prostředek NEUROSIL. Přední odborníci, kteří patří mezi českou vědeckou elitu do něj vložili svoji genialitu, své znalosti a nejlepší zkušenosti. My jsme přidali exkluzivní suroviny, moderní technologii, slušnost a lásku. Výsledkem je NEUROSIL se 13 účinnými složkami, dar matky přírody, který podpoří vaši pohodu, klid, dobrý spánek a radost ze života.

Krátce vám představíme i to ostatní, čím je pro všechny NUTRA-BONA atraktivní a co i vy můžete získat.

A na závěr pak společně slavnostně pokřtíme NEUROSIL šampaňským – zaslouží si to☺.

Chtěli byste vyzkoušet tento prostředek již dnes? Prosím, vydržte a přijďte na toto zastavení roadshow.

Setkání je pro vás, pro vaše hosty i nové zájemce. Všichni přihlášení partneři a zájemci si na závěr mohou zakoupit NEUROSIL za mimořádně zvýhodněnou zaváděcí cenu. Tato cena platí pouze na Roadshow

Tak se přihlašujte na projektzdravi@nutrabona.cz nebo u Vašeho sponzora, bude to stát za to!

Těším se na vás.

Váš Václav Vojtěch