Zkoušení, písemky, zkouškové období…

Většina z nás to má již delší dobu za sebou, ale stále si pamatujeme tu trému, obavy, stres… A ze své vlastní zkušenosti můžeme proto poradit našim dětem, vnoučatům, na co se při prvním zvýšeném vypětí připravit.

A jak si přitom pomoci.

Doplňky stravy v tom hrají zásadní roli. Dá se jimi zlepšit výkon, paměť, koncentrace na učení, pohoda…. A také spánek. Kvalitní odpočinek ve spánku je pro snížení stresu a zvýšení výkonnosti nezbytný. I stresové období se dá zvládnout, a ještě s podporou imunity a dalšími zdravotními benefity!

Naše doporučení:

MEMORIN + NUTRATHIN + NEUROSIL (pro maturanty a vysokoškoláky)

Ráno 1 tobolku MEMORINU a koktejl z NUTRATHINU – na zklidnění, udržení pozornosti, zlepšení paměti, snížení zapomínání… při učení, zkouškách a testech.

Večer 1 tobolku NEUROSILU (pro dospělé), který zklidní a prohloubí spánek – „vypne“ kolotoč myšlenek z těžkého dne, abyste si mohli dokonale odpočinout.

S užíváním začněte nejméně týden před očekávaným stresem. Balení jsou nastavená na měsíční dávky, protože se jedná o přírodní, bylinné extrakty. Ze zkušeností ale víme, že některé přípravky zaberou i po prvním užití.

Dospělí si ve vypjatých situacích mohou přidat k obědu tobolku GRACIELY na zmobilizování energie. Vydá za tři kávy, ale bez pražení, při kterém mohou vznikat karcinogenní látky.

To, co čeká maturanty v 1 týdnu roku, to se vysokoškoláků týká 10-krát ročně. A nás – ve škole života skoro denně… Tab buďte připravení.

OBJEDNÁVKA

 


← Zpět na blog