Horko, slunce, žádný stín, osvěží vás REVITIN.

PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ V LÉTĚ POTŘEBUJETE REVITIN A JENOM VODA NESTAČÍ

  1. PODPORA DOBRÉHO STAVU VAŠÍ PLETI

Slunce potřebujeme z více důvodů, například proto, že s jeho pomocí v naší kůži vzniká nedostatkový vitamín D3. Tím nám slunce prospívá. Někdy je tomu však přesně naopak. Proto pokožku musíme chránit, zvláště před působením škodlivé části slunečního záření. To způsobuje dehydrataci pleti, její rychlé stárnutí, tvorbu vrásek, ztrátu elasticity… Stále přibývá kožních problémů, které způsobuje sluneční záření. Proto používáme krémy s ochranným faktorem a zkracujeme pobyt na přímém slunci.

To všechno ale nestačí. Je dobré vše ještě podpořit i ochranou „zevnitř“ – antioxidanty a kvalitním β-karotenem.

β-karoten v REVITINU 365 chrání pleť dvojnásobně:

  • β-karoten (Vitamín A) podporuje správnou funkci imunitního systému, přispívá k dobrému stavu vaší pleti, napomáhá uchovat váš zrak zdravý. Jeho účinek se v REVITINU umocňuje tím, že je kombinován s dalšími látkami (vitamíny C, E, B2, selenem, manganem, mědí, zinkem, železem a bioflavonoidy z jadérekneprokvašených hroznů).
  • Přirozená barva β-karotenu se v pleti zkombinuje s pigmentem vniklým vlivem slunečních paprsků. V REVITINU je 5 g β-karotenu v denní dávce, to je přibližně tolik, jako v 1 kapsli některých jednosložkových přípravků s β-karotenem. S REVITINEM pleť získá příjemnou bronzovou barvu rychleji, opálení se zvýrazní a déle vydrží.
  1. DODÁNÍ ENERGIE

Účinné látky v Revitinu 365 přispívají k podpoře:

  • snížení únavy a vyčerpání (vitamín B12, vitamín C, kyselinu listovou, niacin, vitamín B2, hořčík, železo),
  • zvýšení vstřebávání vody během fyzického výkonu, udržení výkonnosti při delším vytrvalostním fyzickém výkonu (iontový nápoj),
  • správné činnosti svalů, a to včetně srdce (draslík, hořčík, vápník, vitamín B1).
  1. DOPLNĚNÍ MINERÁLŮ

Když je nám horko, tak se potíme. Potem se tělo ochlazuje. S potem odchází kromě vody i různé ionty (sodík, draslík, hořčík, vápník) a ty nám pak v těle chybí. Ionty jsou důležité pro práci každé tělní buňky. Ionty si naše tělo neumí vytvořit, jejich ztrátu potem musíme dohnat.

Pro doplnění minerálů a antioxidantů je ideální REVITIN, který obsahuje hořčík, železo, mangan, měď, vápník, draslík, zinek. Hodí se v horku, na dovolené u moře, na horách, při sportu, ale i v horkých pracovních provozech.

A co je důležité, poměr minerálů v REVITINU je optimální a to je pro organizmus důležité.

  1. PODPORA IMUNITY

„Potřebuji dovolenou“. Znáte to? Dovolenou často lidé začínají úplně vyčerpaní. Když se k tomu přidá změna klimatu, náročná cesta autem, nebo letadlem, tak je hotovo. Proto je třeba přispět k normální funkci imunitního systému (kyselina listová, vitamíny B6,B12 a C, měď, selen, zinek) a podpořit svoji imunitu. Začněte nejlépe 3 měsíce před dovolenou.

  1. HYDRATACE

Když v horku ztrácíme vodu, zahušťuje se krev. Proudí pomaleji, hůře se okysličuje. Při nedostatku tekutin, zvláště pokud jsme v uzavřeném prostředí (např. nával v dopravním prostředku), dochází k přehřátí organizmu. To může způsobit např. točení hlavy.Pamatujte na to a v náročných podmínkách, na kole i na cestách.

Dobrá hydratace doplněná ionty a vitamíny  je pro dobrou kondici a vitalitu v létě to nejlepší.

VODA JE DOBRÁ, S REVITINEM JE LEPŠÍ

V rámci pravidelného pitného režimu dejte 1 lžičku REVITINU do 1 litru vody, a z jednoho balení tak uděláte 70 litrů nápoje. Ušetříte za drahé nápoje, stačí vzít na dovolenou jen sáček s REVITINEM, chladná voda je většinou na místě, a máte 1 litr funkčního nápoje jen za 10 Kč.

 


← Zpět na blog