Horko, slunce, žádný stín, osvěží vás REVITIN.

PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ V LÉTĚ POTŘEBUJETE REVITIN A JENOM VODA NESTAČÍ

  1. REVITIN CHRÁNÍ VAŠI PLEŤ.

Slunce potřebujeme z více důvodů, například proto, že s jeho pomocí v naší kůži vzniká nedostatkový vitamín D3. Tím nám slunce prospívá. Někdy ale naší pleti zase škodí. Proto ji musíme chránit, zvláště před působením škodlivé části slunečního záření. To způsobuje dehydrataci pleti, její rychlé stárnutí, tvorbu vrásek, ztrátu elasticity… Stále přibývá slunečních dermatitid, alergií na slunce (zarudnutí pokožky, svědění, pálení, vyrážka…), zvyšuje se riziko nádorů kůže… Proto používáme krémy s ochranným faktorem a zkracujeme pobyt na přímém slunci.

To všechno ale nestačí. Nezbytná je proto ochrana „zevnitř“ – antioxidanty a kvalitním β-karotenem.

β-karoten v REVITINU 365 chrání pleť dvojnásobně:

  • Jako účinný antioxidant „zháší“ agresivní volné radikály, které vznikají také působením slunečního záření. Jeho účinek se v REVITINU umocňuje tím, že je kombinován s antioxidanty a dalšími látkami (vitamíny C, E, B2, selenem, manganem, mědí, zinkem, železem a bioflavonoidy z jadérek neprokvašených hroznů). Tím se oddálí stárnutí pleti, sníží se riziko podráždění kůže, a nebezpečných změn pigmentových znamének na kůži…
  • Přirozená barva β-karotenu se v pleti zkombinuje s pigmentem vniklým vlivem slunečních paprsků. V REVITINU je 5 g β-karotenu v denní dávce, to je přibližně tolik, jako v 1 kapsli některých jednosložkových přípravků s β-karotenem. S REVITINEM pleť získá příjemnou bronzovou barvu rychleji, opálení se zvýrazní a déle vydrží.
  1. REVITIN VÁM DODÁ ENERGII

Při nadměrném zatížení, ať fyzickém nebo psychickém se unavíme. To umocňují další faktory, při dlouhé jízdě autem na dovolenou chybí tělu minerály, vitamíny a další živiny, v letadle je suchý klimatizovaný vzduch, nesvědčí nám ani změna klimatu (horko, zima, moře, vysoké hory, dusno, prudké změny teploty a vlhkosti) či časový posun.

REVITIN s L-karnitinem a taurinem sníží únavu přirozenou cestou, a to hned několika mechanizmy:

  • doplní vitamíny a minerály potřebné ke snížení únavy a vyčerpání (vitamín B12, vitamín C, kyselinu listovou, niacin, vitamín B2, hořčík, železo),
  • zvýší vstřebávání vody (iontový nápoj), tím se krátkodobě i dlouhodobě udrží výkonnost, také při sportu,
  • podpoří správnou činnost svalů, a to včetně srdce (draslík, hořčík, vápník, vitamín B1).

REVITIN proto působí jako účinný energetický nápoj.

  1. REVITIN DOPLNÍ CHYBĚJÍCÍ MINERÁLY

Když je nám horko, tak se potíme. Potem se tělo ochlazuje. S potem odchází kromě vody i různé ionty (sodík, draslík, hořčík, vápník) a ty nám pak v těle chybí. Ionty jsou důležité pro práci každé tělní buňky. Při jejich nedostatku se zhorší mnoho funkcí organizmu. Když chybí vápník, hořčík a draslík, mohou nastat křeče svalů, žaludku nebo střev. Nedostatek iontů může způsobit i poruchy srdečního rytmu, může se zhoršit činnost vegetativních nervů.

Ionty si naše tělo neumí vytvořit, jejich ztrátu potem musíme dohnat. Obyčejná voda na to nestačí.

Pro doplnění minerálů a antioxidantů je ideální REVITIN. Hodí se v horku, na dovolené u moře, na horách, při sportu, ale i v horkých pracovních provozech.

A co je důležité, poměr minerálů v REVITINU odpovídá jejich poměru v lidské krvi, a to je pro organizmus optimální.

  1. REVITIN ZVÝŠÍ IMUNITU

„Už nemůžu dál, potřebuji dovolenou…“. Znáte to? A tak lidé často začínají dovolenou úplně vyčerpaní. Když se k tomu přidá změna klimatu, náročná cesta autem, nebo letadlem, pak se náchylnost k různým infekcím nebo virózám se razantně zvyšuje. Letní chřipky proto nejsou žádná výjimka. Podpořte raději svoji imunitu včas, začněte nejlépe 3 měsíce před dovolenou. Pak si dovolenou doopravdy užijete.

  1. REVITIN HYDRATUJE

Když v horku ztrácíme vodu, zahušťuje se krev. Proudí pomaleji, hůře se okysličuje. To může vést až k nevolnosti, zvracení, bolestem hlavy, zmatenosti, zvyšuje se riziko vzniku trombů (krevních sraženin). Při nedostatku tekutin, zvláště pokud jsme v uzavřeném prostředí (např. nával v dopravním prostředku), dochází k přehřátí organizmu. To může způsobit točení hlavy a krátkodobé mdloby. U lidí s hypertenzí se tlak často ještě zvýší či kolísá, důsledkem mohou býta  závratě, hučení v hlavě, bolesti hlavy, až riziko krvácení do mozku

Pamatujte na to a v náročných podmínkách, na kole i na cestách, mějte u sebe vždy láhev s REVITINEM.

Dobrá hydratace doplněná ionty a vitamíny z REVITINU je pro dobrou kondici a vitalitu v létě to nejlepší.

VODA JE DOBRÁ, S REVITINEM JE LEPŠÍ

Pro doplnění pitného režimu dejte 1 lžičku REVITINU do 1 litru vody, a z jednoho balení tak uděláte 70 litrů nápoje. Ušetříte za drahé nápoje, stačí vzít na dovolenou jen sáček s REVITINEM, chladná voda je většinou na místě, a máte 1 litr funkčního nápoje jen za 10 Kč.

DOBIJTE BATERKY NA CELOROČNÍ PROVOZ

REVITIN s dokonale vyváženým složením je výjimečný antioxidační a iontový nápoj, který spolu s osvěžující a lahodnou chutí je právě to, bez čeho se v létě neobejdeme.


← Zpět na blog