NUTRA BONA

ČESKÁ RODINNÁ SPOLEČNOST
Na trhu jsme již 30 let a mnozí z našich Partnerů jsou s námi po celou tu dobu.
Moc si toho vážíme.
DĚKUJEME.

Naše hodnoty

NUTRA BONA spojuje generace. Naše produkty v mnoha rodinách používají již 4 generace, od prarodičů až po vnoučata. To, že s námi zůstáváte je pro nás jasným důkazem, že bylo správné rozhodnutí žít v NUTRA BONĚ stejné hodnoty, které vyznáváme v rodině - vzájemnou úctu, spolehlivost a důvěru.

Společnost NUTRA BONA

Člen bývalého vědeckého výzkumného týmu Ing. Rudolf Treutner, CSc. založil v roce 1993 s podporou vědecké a lékařské elity naší republiky společnost zabývající se doplňky stravy.
NUTRA BONA navázala na výsledky rozsáhlého výzkumu civilizačních chorob, který odhalil nejen rizika ale i východiska pro českou populaci. Tým odborníků s obrovským odhodláním najít řešení, vyvinul ucelenou řadu originálních doplňků stravy, které svou účinností, jedinečnými recepturami a patentovanými technologiemi předběhly dobu o mnoho let.
NUTRA BONA je rodinná firma se stabilní pozicí na českém trhu. Odbyt zajišťuje především síť poradců a obchodních partnerů. Její aktivity jsou zaměřeny na oblast zdraví a životního stylu, kde kvalitou produktů a mimořádně příznivou cenou patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí.

Kdo stál u zrodu...

unikátních receptur doplňků stravy NUTRA BONA, které již celé čtvrtstoletí používají desetitisíce spokojených lidí. Každý z odborníků tohoto elitního vědeckého týmu má svůj nezastupitelný podíl a zásluhu. Velmi si jich vážíme.
Každý výrobek je originál, vytvořený speciálně pro českou - středoevropskou populaci tak, aby zohledňoval její celkové potřeby. Za NUTRA BONOU však stojí práce dalších stovek nadšenců a příznivců, kterým srdečně děkujeme.

Jsme tu pro vás

A to jsme my. Lidé v zázemí, srdce NUTRA BONY. Naším cílem a každodenní snahou je nabídnout vám perfektní služby a hlavně upřímný lidský přístup. NUTRA BONA je česká rodinná společnost a rodina je také jednou z našich hlavních hodnot.

Pro bližší informace klikněte na fotografie.