NUTRA-BONA

ČESKÁ RODINNÁ SPOLEČNOST
Na trhu jsme již 25 let a mnozí z našich Partnerů jsou s námi po celou tu dobu.
Moc si toho vážíme.
DĚKUJEME.

Naše hodnoty

NUTRA-BONA spojuje generace. Naše produkty v mnoha rodinách používají už 4 generace, od prarodičů až po vnoučata. To, že s námi zůstáváte je pro nás jasným důkazem, že bylo správné rozhodnutí žít v NUTRA-BONĚ stejné hodnoty, které vyznáváme v rodině - vzájemnou úctu, spolehlivost a důvěru.

Společnost NUTRA-BONA

Člen bývalého vědeckého výzkumného týmu Ing. Rudolf Treutner, CSc. založil v roce 1991 s podporou vědecké a lékařské elity naší republiky společnost zabývající se doplňky stravy.
NUTRA-BONA navázala na výsledky rozsáhlého výzkumu civilizačních chorob, který odhalil nejen rizika ale i východiska pro českou populaci. Tým odborníků s obrovským odhodláním najít řešení, vyvinul ucelenou řadu originálních doplňků stravy, které svou účinností, jedinečnými recepturami a patentovanými technologiemi předběhly dobu o mnoho let.

NUTRA-BONA je úspěšná rodinná firma se stabilní pozicí na českém trhu v oboru doplňků stravy. Odbyt zajišťuje síť poradců a partnerů formou síťového marketingu. Její aktivity jsou zaměřeny na oblast Zdraví, Krása & Životní styl, kde kvalitou svých produktů a jejich mimořádně příznivou cenou patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co trh nabízí. To potvrzují klienti, lékaři, léčitelé a nutriční specialisté.
Od prosince roku 2016 nabízí Nutra-Bona nový, bezkonkurenční obchodní model s obrovským zvýhodněním začínajících partnerů.

Naši odborní garanti

Velmi si vážíme toho, jaké osobnosti za námi stojí a po celá léta podporují vývoj a vznik originálních receptur doplňků stravy, které dnes používají desetitisíce spokojených lidí. Každý z odborných garantů NUTRA-BONA nese svůj nezastupitelný podíl a zásluhu. Za NUTRA-BONOU však stojí práce dlaších stovek nadšenců a příznivců, kterým srdečně děkujeme.

Jsme tu pro vás

A to jsme my. Lidé v zázemí, srdce NUTRA-BONY. Naším cílem a každodenní snahou je nabídnout vám perfektní služby a hlavně upřímný lidský přístup. NUTRA-BONA je česká rodinná společnost a rodina je také jednou z našich hlavních hodnot.

Pro bližší informace klikněte na fotografie.