Mgr. Ivana Povýšilová

Iva je paní učitelka ze základní školy, nyní již v důchodu. Kromě toho se svým manželem hrají ochotnické divadlo a především je s nimi oběma neuvěřitelná legrace. Když se Iva směje, tak “nakazí” úplně všechny kolem, jejímu smíchu se prostě nedá odolat. A směje se pořád! proto jsme s ní všichni tak rádi.

Napsala nám o sobě:

Velmi mě zajímají výsledky vědeckých výzkumů v oblasti zdraví a výživy. Ráda nové poznatky získávám, a také předávám svému okolí. Díky Nutra -Boně,se kterou s radostí spolupracuji více než 22 let, jsem od našich předních odborníků dostala jako poradce pro optimální výživu cenné informace o tom, jak v současném světě pečovat o lidské zdraví. Našim vědcům z celého srdce důvěřuji, protože vytvořili vynikající výrobky,které opravdu pomáhají. Moje osobní zkušenosti i dlouholetí zákazníci to jen potvrzují.

Je pro mě důležité vytvářet přátelské a důvěryhodné obchodní vztahy. Často nabízím výrobky pro děti. Také moje čtyři vnoučata vyrostla s ,,Nutrabonkou”, jak se jí u nás doma říká. Velikou odměnou pro mě je, když se zákazníci vracejí třeba s tím, že dcerka má zase chutˇna to ,,zdravé kakao”.

Nejbližším spolupracovníkem i oporou je mi manžel, kterému naše produkty významně vylepšují zdravotní stav.

,,Nutrabonka”se stala neodmyslitelnou součástí celé mé rodiny a já jí za to moc děkuji.

Mgr. Ivana Povýšilová