URYCHLOVAČE HUBNUTÍ.

Při hubnutí prý stačí překonat prvních pár měsíců, a pak už to jde… Je to opravdu tak jednoduché? A jak to udělat, když ze zimy je hned léto – jako letos, koupací sezóna už pro někoho začala, a ladné křivky jsou zatím stále schovány pod 2, 3, 5 kily navíc… Dá se tomu nějak pomoci?

Základem každého rozumného a zdravého hubnutí je samozřejmě pestrá odlehčená strava, dobrý pitný režim a pohyb. Vše jde ale mnohem snáze, lépe a dokonce zdravěji, když se k tomu přidají URYCHLOVAČE HUBNUTÍ.

Urychlovače všeho druhu patří do dnešní uspěchané doby. Očekáváme od nich, že se výsledek dostaví dříve, než čekáme. Viděli jste někdy v televizi urychlovač částic? To je síla! Nebo třeba obyčejný urychlovač kompostu. Zkrátí dobu kompostování na polovinu.

Podobné je to s urychlovačem hubnutí. Hubnutí je efektivnější, ušetří se čas, námaha, strádání.

Některé přírodní látky, umí nastartujovat metabolizmus, zajistit rychlejší spalování tuků z potravy i z tukových polštářů … Tyto látky zná je každý. K dosažení nejlepších výsledků však nestačí vzít jen správné komponenty. Kouzlo a vysoká efektivita je ve správné receptuře: ve správné formě jednotlivých komponent, ve správných vzájemných poměrech. Teprve pak můžeme mluvit o URYCHLOVAČÍCH HUBNUTÍ. Sem patří LINIE Exclusive a v GRACIELA. Vytvořil je pro vás tým českých vědeckých pracovníků.

LINIE® Exclusive je nejkomplexnější superpotravina nového typu urychlující zdravé hubnutí – zcela ojedinělá u nás i v zahraničí.

  • Originální receptura odstraňuje nejzásadnější problémy hubnutí: zasytí, dodá všechny potřebné živiny, hlídá normální chuť k jídlu, zrychlí a zefektivní odbourání tukových zásob, předchází riziku jo-jo efektu, má jen 206 kalorií.

GRACIELA® je vysoce funkční a zároveň šetrný stimulant, spalovač tuku a urychlovač hubnutí s originální recepturou.

  • Moderní podpora zdravého hubnutí se 4 efektivními mechanismy hubnutí.
  • Moderní kaskádový mechanizmus okamžité i postupně doplňované energie, která vydrží mnoho hodin.

Jak URYCHLOVAČE HUBNUTÍ zařadit do jídelníčku?

LINIÍ Exclusive nahraďte 2 hlavní jídla denně, nejlépe snídani a večeři. Na oběd a svačiny si dejte „normální“ lehčí jídlo – zjednodušeně: 1/3 talíře bílkoviny, 1/3 talíře přílohy, 1/3 talíře zelenina. Když budete mít hlad, přidejte zeleninu. Ovoce jezte pouze dopoledne a dodržujte pitný režim (ne sladké nápoje, alkohol…).

GRACIELA: 1 tobolka ráno (účinkuje cca 6 hodin), druhá tobolka v poledne. GRACIELU si neberte večer, dodá vám tolik energie, že byste nemohli usnout. GRACIELU nedoporučujeme lidem s neléčeným vysokým tlakem.

Objednejte si zde

 


← Zpět na blog