Seminář + sklípek 19. - 20. 3. 2016

seminarMilí NUTRA BONA přátelé,

již jen pár dní nás dělí od Jarního semináře NUTRA-BONA.

 

Na začátku února jsme Vám slibovali, že se na této akci ohlédneme zpět. Na to, co jsme spolu už všechno zažili a dokázali. Je dobré si to připomenout nejen pro nás samotné, ale pomůže nám to i v tom, uvědomit si, kdo jsme a proč jsme vznikli – jako poselství, které předáváme dalším lidem a generacím.

Když jsme přemýšleli o tom, jaký program pro Vás připravit, uvědomili jsme si, že mezi hlavní hodnoty NUTRA-BONA, po celé roky patřily a patřit budou – Rodina, Spolehlivost a Česká kvalita. Na těchto pilířích jsme pro Vás vytvořili obsah Jarního semináře, na kterém se kromě nás setkáte i s Annou Tvrzníkovou. Ta si pro Vás nachystala téma, které pomohlo již řadě lidem, dosáhnout v životě a kariéře úspěchu a spokojenosti. (Někteří Aničku znáte ještě jako Melenovou.)

Jaro je symbolem nového života a růstu. Pojeďte s námi do Bořetic, zažít víkend plný zajímavostí, praktických rad a tipů pro rozvoj Vašeho obchodu a sebe sama, ale také strávit společně příjemné chvíle . Vezměte s sebou i nové členy, kteří sdílí podobné životní hodnoty jako my.

Víkend 19.-20. března bude pro všechny ve znamení růstu nejen osobního, ale také obchodního potenciálu. Protože NUTRA-BONA má veliký potenciál a Vy v ní také.

Vždycky tu pro Vás budeme jako stabilní partner, kterému záleží na dlouhodobém vztahu a důvěře.

Těšíme se na Vás!

Oficiální pozvánka + program:    Pozvánka na březnový seminář